Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir teknoloji şirketi olmak.

Misyonumuz 
Yapıtek Teknoloji ve Yapı A.Ş olarak dikey entegrasyon ve diğer kilit değerdeki destekleyici teknoloji alanlarında önemli yatırımlar yapan bir Türk teknoloji şirketi olarak tanınacağız. Müşterilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Teknoloji sektörü dışında finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlere de yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin memnuniyetine itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren  ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.
Hissedarlarımıza, Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz Sürdürülebilir ve kârlı büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz.
Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar,  sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz.  Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Send Comments mail@yourwebsite.com Tuesday, January 01, 2019

© 2019 Yapıtek